Penziony v Risan

Ubytování v Risan v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Risan. Většina penzionů v Risan se od hotelů v Risan liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Risan.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Villa Teuta 

Pokojů: 4
Hodnocení hostů
90 %

Villa Teuta provides accommodation in Risan with access to free WiFi and sea views. The villa features mountain views and is 50 km from Dubrovnik. The kitchen is equipped with a dishwasher.


2. Apartments Sopot 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Apartments Sopot features free WiFi and rooms with air conditioning in Risan. Boasting a terrace, this property is situated near attractions such as Roman Mosaics. Guests can enjoy sea views. At the guest house, all rooms come with a balcony.


3. Lorena Rooms StarStarStar

Foto: Lorena Rooms
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
97 %

Situated in Risan just 150 metres from the sandy beach, Lorena Rooms offers free private parking. Some historical sites and a museum with an ancient Roman mosaic can be found 200 metres away.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, balkónem a společnou koupelnou
osoby25 - 30 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a společnou koupelnou
osoby25 - 30 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj s balkónem
osoby40 - 50 EUR za noc

4. Rooms Banićević 

Foto: Rooms Banićević
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
87 %

Located 300 metres from the centre of Risan and 400 metres from the beach, Rooms Banićević offers a shared patio with seating furniture and a common kitchen at guests’ disposal. Free Wi-Fi and free private parking are provided.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby22 - 28 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby28 - 33 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby35 - 41 EUR za noc

5. Apartmani Ivana StarStarStar

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartmani Ivana, a property with water sports facilities and barbecue facilities, is situated in Risan, 3.4 km from Roman Mosaics. With sea views, this accommodation features a terrace.


6. Villa Strp StarStarStar

Foto: Villa Strp
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
73 %

Vila Strp se nachází v blízkosti obce Risan a má soukromou pláž. Toto ubytování s možností vlastního stravování poskytuje Wi-Fi zdarma, V apartmánech najdete klimatizaci, balkon a terasu.

Pokoje

Vila u pláže
osob0 - 0 EUR za noc

7. Holiday Home Bogumila StarStarStar

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Holiday Home Bogumila is situated in Risan and offers barbecue facilities. Offering free WiFi, the property also has a garden and a terrace. This air-conditioned holiday home comes with a kitchen, a seating area, and a satellite TV.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: